Big Lens v1.0.2 APK

büyük Lens
play.google.com.biglens

Bir acemi veya profesyonel fotoğrafçı olsanız Phone ile çekim yaparken, Büyük Lens gizli silahtır. Çok sayıda güçlü bir filtre efektleri Telefon profesyonel görünümlü fotoğraflar yaratmak için büyük Lens mükemmel yapmak. Demo video göz atın: www.bit.ly/BigLens

5 SÜPER ÖZELLİKLERİ

== Akıllı Odaklama Sistemi ==
Basitçe Derinlik-of-Field herhangi bir önceki bilginiz olmadan görüntüleri odaklamak için parmağınızı ipuçlarını kullanın. Sen hedef oto-odaklanma temel geometrik şekiller veya bir kement aracını kullanabilirsiniz, ya da manuel odak alanını tanımlamak için gelişmiş modu seçebilirsiniz. Akıllı Odak otomatik olarak hassas seçiminizi rafine olacak.

== Diyafram Kontrol ==
Anında dışı odak alanının bulanıklık düzeyini değiştirmek için tek bir hareketle Big Lens diyafram ayarlayın. Büyük delikler arka plan daha bulanıklık! Işık noktaları kalpleri ve yıldızlı (Bokeh etkisi) gibi şekiller içine bulanıklık dışı odak izin 9 benzersiz lens sunuyor. Bu harika bir araç atmosferik arka planında içine basit görünümlü arka döner.

== Filtre Efektleri ==
Eğer, rengini geliştirmek kontrastı artırmak, ya da Lomo efektler eklemek için izin fazla 18 filtreler. Sonuç sağ Telefon muhteşem filtre simülasyon sonuçlarını olduğunu.

== Anında Odak / Blur Aracı ==
Anında hiçbir zaman kendi parmakları ile odak ve bulanıklık alanı değiştirmek mümkün. Fotoğraflarınızın konu gerçekten pop yapmak için geliştirmek ve odak alanları rötuş için basit hareketleri kullanın!

== Before & amp; Önizleme sonra ==
Eğer daha önce & amp karşılaştırmak için izin ver; görüntülerin sonra onlar için aradığınız kesin sonuç almak sağlamak. Sen make-over işlemi sırasında herhangi bir anda görüntüleri inceleyebilirsiniz.

== In-App Satın Alma Özelliği: Odak Ayrılık ==
Nihai sanatsal sonuca ulaşmak için uygulama satın alma yeni özel filtre efekti fonksiyonları kilidini! Şimdi ışık, renk dengesi, doygunluk, kontrast ve ile foregrounds ve arka düzenlemek mümkün olacak.


Bu sürümde yeni bulunuyor:(Güncelleme: Mar 19, 2015)

  • Kararlılık iyileştirmeleri

Gerekli Android O / S:& nbsp;4.0+


Ekran:

Big Lens - screenshot
Big Lens - screenshot
Big Lens - screenshot
Big Lens - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;23MB APK

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir