Drum Beats+ Rhythm Machine v2.3 APK PROPER

Davul + Ritim Makinesi Beats
com.ninebuzz.drumbeats

Davul + stressiz parazit ve söz yazarlığı eşliğinde davul döngüleri basit ve eğlenceli bir koleksiyon Beats. Tipik bir drum machine sıfırdan kendi atım yapmanızı gerektirir; bu bir. Uzunluğunda 1 ila 4 çubuklarından değişen bu davul döngüler rahat uygulama ya da araştırma şarkı fikirler için mükemmeldir. Hiçbir montaj gerekli! Optimum ses için hoparlörler takın (ya da sadece cihazınızdan sağ oynamak!). Bu her zaman istemişimdir drum machine!

ÖZELLİKLER:

 • Muhteşem Basit Tasarım & nbsp;
 • 100 Drum Loops (çeşitli stilleri) & nbsp Aşırı;
 • Paketi Store & nbsp yendi;
 • Paketi "Şarkı Hit" içerir
  (16 grafik-tepesi şarkıları yendi remakes) & nbsp;
 • & nbsp; Kolay Tempo Changer (60-190BPM, 5BPM aralıkları) & nbsp;
 • Tempo sayısı-off (precount) & nbsp;
 • Yüksek sesle ve Clear Sound (Profesyonel Mastered) & nbsp;
 • Sık & nbsp;
 • Randomizer Düğmesi
 • Ritim uygulama için bir metronom olarak kullanın

NASIL ÇALIŞIYOR:
1) oynamaya başlamak için bir ritmi dokunun.
2) hızını değiştirmek için 'Tempo' dokunun.
3) dokunun 'Star' simgesi favori ritmi kaydetmek için.

NEDEN BU APP EŞSİZ IS?
Davul + sadece drum machine programlama ile işe yaramaz ya da bir insan davulcu beklemeden hızlı büyük atım ihtiyacı olanlar için oluşturuldu Beats. App Store drumkit simülatörü apps bol, hem de daha karmaşık yendi verme uygulamalar vardır – ama sadece on-demand büyük atım ihtiyaç müzisyenler için, şimdiye kadar, hiçbir ciddi seçenekler vardı.

Davul + kullanımı ve yaratıcı eşlik kolaylığı için optimize edilmiştir Beats. Eğer uygulama için bir metronom faydalarını anlamak Ve eğer, bu uygulama çok değerli olacaktır. Bu bir metronom, ama daha iyi gibi!

BEATS A ÇEŞİTLERİ
Tambur Beats + profesyonel bir davulcu tarafından oluşturulan 100+ davul döngüleri içeren ve hayal müzik hemen hemen her türü için kutu eşliğinde dışarı sunuyor. Add-on paketleri daha yere kapağı – vb Jazz, Blues, Country, Metal, biz sürekli bu piyasadaki en güçlü, kolay kullanımlı drum machine uygulaması app yapmak için yeni yener ekliyoruz!

KOLAY TEMPO KONTROL
Tek tuşla tempo ayarı. Her yendi aşağıdaki hızlarda örneklenir:

60 BPM
65
70
75
80
85
90
95
100
105
110
115
120
125
130
135
140
145
150
155
160
165
170
175
180
185
190 BPM

OYNAMAK İÇİN İKİ YOLU
1) Bir yendi adı oynamak için dokunun.
2) hızlı rastgele vuruş seçmelere 'Randomizer' dokunun. (Taze ilham için harika!)

DAHİL PAKET:
+ MARŞ PAKETİ:
16 koleksiyonu rock, blues, caz, yanı sıra yapay kapsayan davul ritimleri olması gerekir. 'Tüm Esnaf Paketi' olarak düşünün.

+ HIT SONGS:
16 atım şimdiye kadar kaydedilmiş en popüler ve kolayca tanınabilir bazı şarkıları sonra modellenmiştir. Tamamen yeni kreasyonlar isabet birlikte oynarken ya da yapmak için mükemmel!

+ POP-ROCK:
Bir sonraki hit şarkı yazmak ya da sadece uygulama baharat eklemek için arıyorsanız olsun, bu paket 22 eğlenceli ve çok yönlü vuruş sunmaktadır.

+ BREAK BEATS:
Parti olsun Esrarengiz ve sinirli oluklar başladı.

+ RİTİM & amp; ZAMANLAMA:
Bu 41-yendi öğretim paketi ile iç saatini, dinamikleri ve ritmik hissediyor hakim. 'Hayır-beat' farklı ritimleri üzerinde uygulama için bir metronom gibi hareket hangi yener içerir.

/ 'PAKETLERİ YENMEK' W DAHA SESLERİ

Önümüzdeki atım tutun! Caz, Blues, Country, Heavy Metal, Latince ve daha in-app satın yoluyla ulaşılabilir. Bu bir-bir-tür davul makinesi bugün sıkıcı metronom değiştirin!


Bu sürümde bulunuyor:& nbsp;(Güncelleme: 24 Şubat 2015)

 • v1.9: In-app fatura düzeltme!
 • v1.9: Hata düzeltmeleri.
 • v1.7: Ses kontrolü düzeltme: Aygıt ses düğmeleri artık sistem hacmi, uygulama kontrolleri uygulaması hacmi hacim sürgüsünü kontrol.
 • v1.6: Hata düzeltmeleri.
 • v1.5: 41 yendi 'Rhythm & amp içerir; 'Paketi Zamanlama size, iyi, ritim ve amp ana yardım etmek; zamanlama! Pratik matkaplar arıyor müzik eğitimcileri ya da herkes için harika. Yeni in-app store! Bunu kontrol et.
Gerekli Android O / S:& nbsp;Cihaza göre değişir

Ekran:

Drum Beats+ Rhythm Machine - screenshotDrum Beats+ Rhythm Machine - screenshot
Drum Beats+ Rhythm Machine - screenshotDrum Beats+ Rhythm Machine - screenshotDrum Beats+ Rhythm Machine - screenshotDrum Beats+ Rhythm Machine - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;250M (APK + OBB)

OBB: & nbsp;Part1& nbsp;part2

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir