Football Manager Handheld 2015 v6.0 APK

Football Manager Handheld 2015
play.google.com.fmh2015

Football Manager Handheld 2015 sevdiğiniz gerçek hayat kulübü yönetme rüyasını yaşamak için izin veren mobil ve tablet cihazlarda en çok satan, ödüllü serisinin son sürümüdür.
Sen sıcak koltuğunda değilsin, transferler, taktik kararlar ve maç günlerinde kale çizgisi gelen ücret almak. Eğer futbol yönetimi yüksek basınç, yüksek duygu dünyasında bir efsane olmak için gerekenlere var mı?

Brand New Maç Motoru
Tamamen yeni ve daha gerçekçi 2D Maç Motoru daha iyi o zor kararlar vermenize yardımcı olmak için sahada takımın performansını analiz etmeyi sağlar. *

İzcilik Ajansı
Eğer bakmak, ve, mevcut yetenek ve gelecekteki potansiyeli hem oyun içinde en iyi 50 oyuncu sıralanmış liste izlemek için izin veren bir marka yeni İzcilik Ajansı.

Sıralamalar ve Dinamik Lig İtibar
Yeni Dünya Sıralaması, kıta yarışmalarda performanslarına göre zamanla gelişecek uluslararası ekipler ve ulusal ligler için.

Daha detaylı Kulübü İstatistikleri
Bir Kulüp İstatistikleri sayfası size kulübün tüm alanlar hakkında daha detaylı mevsimsel ve tarihsel bilgileri gösteren adanmış.

Yönetici Başarılar Sayfa
Bir Yönetici Başarılar sayfası size övgü, tüm takip ve kazandı tüm kupa, ödül ve başarıları bir halsiz alabilirsiniz.

Geliştirilmiş My Club Modu
Artık takım üyelerinin her birine Oyuncu Roller atamak ve ayrıca herhangi bir kariyer gelen herhangi bir oyuncu kaydetmek ve My Kulübü kadrosunda bu oyuncuyu kullanabilirsiniz.

Geliştirilmiş Bak ve Hisset
Kullanıcı arayüzüne daha fazla iyileştirmeler kolay yöneticisi olarak rol yapmak.
Artı kariyeri boyunca oyun verileri değiştirmek için izin veren bir marka, yeni satın alınabilir oyun editörü de dahil olmak üzere çok daha fazla. Daha fazla para istiyor? Senin forvet istatistiklerini daha iyi olması için ister? Şimdi daha yanında olduğunu ve çok yapabilirsiniz.

Tüm cihazlarda bulunan yeni maç motoru, bazı cihazlar işleme ve hafıza yeteneklerine bağlı olarak varsayılan olarak orijinal maç motoru çalıştırmak olabilir.


Gerekli Android O / S: 2.3.3

Ekran:

Football Manager Handheld 2015 - screenshot
Football Manager Handheld 2015 - screenshot
Football Manager Handheld 2015 - screenshot
Football Manager Handheld 2015 - screenshot

indir& nbsp;: 32Mb APK

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir