Handy Photo v2.3.0 APK

Handy Fotoğrafplay.google.com.handyphoto
Handy Fotoğraf fotoğraf düzenleme için güçlü bir tutku olanlar için tasarlanmıştır. Bu düzeltme ve mümkün olan tüm açılardan fotoğrafları artırılması geldiğinde uygulaması mükemmel bir seçimdir.

Gerçekten güçlü araçlar Handy fotograflar komple set ile fotoğraf düzenleyin ve kesinlikle sizi ve sanat çalışmalarınızı görüntüleme tüm bu etkileyecek sonuçlar elde.

Benzersiz bir şekilde fotoğraflarınızı Uncrop
Aracı yanlışlıkla Magic denir. Bu kullanıcılara benzersiz uncrop fotoğraflar sağlar. Başka hiçbir uygulama bunu yapabilirdi. Sihirli Bitki bir daha nedenle benzersizdir. Bu Fotoğrafın orijinal boyutunu ödün vermeden bir çarpık ufuk doğrultma sağlar.

Fotoğraflarınız nesneleri canlanıyor edelim
Sadece bir kaç musluklar fotoğraflarınızı nesneleri hareket ettirmek mümkün mü? Bu Taşı Beni aracı geldiğinde cevabı evet. Başka bir yerde veya fotoğraf nesneyi Carry ve bir tişört var uyan memnun.

Mümkün olan en iyi şekilde fotoğraf rötuş yapın
Bir dokunun fotoğraflarınızı tüm istenmeyen nesneleri ve lekeleri çıkarın. Mobil rötuş kadar hızlı ve kolay olmamıştı.

Renk ve ton dengesi fotoğraflarınızı
Renk ve fotoğrafların sesi ayarlamak için tam bir araç sayesinde, düzgün fotoğraflar canlı ve doğal görünmesi için resim 'Parlaklık, Kontrast, Doygunluk, vb Sicakkanlilik, Shadows, zirveler, seviyeleri dengeleyebilirsiniz.

Çarpıcı fotoğraf filtreleri uygulayın
Yirmiden fazla filtre, yani siyah ve beyaz, Bleach Bypass, Renk çarpıcı, Çapraz Süreci, Dramatik, Duotone, Sis, Glow, Altın, HDR, Yarım Ton, Mürekkep, Lomo, Eski Fotoğraf, Polarizasyon, Polaroid, Sepya, Eskiz toplam Akıllı Kontrast, Tilt Shift, Tiny Planet, Vignette ve Vintage, fotoğraflarınızın herhangi atmosferi değiştirmek gibi hissediyorum durumunda emrinde her zaman vardır. Tüm bunlar ile çalışmak için eşit, inanılmaz kolay ayarlamak ve uygulamak için, ve esnektir.

Muhteşem dokular ekle
Müthiş dokular Handy fotograflar paketi (90 den fazla) ile fotoğraf hikayeleri atmosferi kendinizi oluşturun. Fotoğraflarınızı geliştirmek ve onları gerçekten pop yapmak için bunları uygulamak. Sen dokular aşağıdaki gruplar arasından seçim yapabilirsiniz: Kumaş, Bulutlar, Frost ve Ice, Grunge, Kağıt, Su, Ahşap.
Dokular ayarlanabilir, böylece seçtiğiniz doku bazı ayarlar, bunu uygulamak yapmak, ve hatta daha hayran fotoğraf ile olacak.

Dikkat çekici kare ekle
Tüm dünyaya fotoğraf göstermeden önce, o uygun şekilde çerçeveye oldukça önemlidir. Kare Handy Photo mükemmel koleksiyonu sadece bu amaca hizmet eder. Karton, Film, Grunge, Fotoğraf Albümü, Polaroid, ve Retro Fotoğraf: Onlara şu kareleri ekleyerek fotoğrafları son rötuşları.

Features :

 • Entelektüel nesneler çıkarma ve taşıma Me teknolojiyi Taşı
 • Eşsiz fotoğraf "un-kırpma" fonksiyonu ile Sihirli Kırpma aracı
 • Mobil platformlar için en iyi rötuş teknolojisi
 • Profesyonel fotoğraf filtrelerinin Etkileyici koleksiyon
 • Yüksek kaliteli dokular ve çerçevelerin takımları
 • % 100 boyutu resim görüntüleme
 • 36 MP desteği kadar
 • Çok çekirdekli ve GPU işlemcileri için optimize
 • Şık ve sezgisel kullanıcı arayüzü

Bu sürümde bulunuyor:(Güncelleme: Mar 19, 2015)

 • Farklı biçimlerde ve çözünürlüklerde ihracat imkanı eklendi;
 • Yeni kareler eklendi;
 • Taşı Me katmanları içe imkanı eklendi;
 • Sabit EXIF sorunları;
 • Diğer düzeltmeler ve geliştirmeler.
rewired& nbsp; Android O / S:& nbsp;2.3+
Ekran:


indir& nbsp;:& nbsp;44MB APK

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir