Lightning Launcher v12.3.1 (r2100) APK

Yıldırım Launcher eXtremeplay.google.com.lightning_launcher_extreme
Yıldırım Launcher eXtreme bellek ve ısmarlama ana ekran değiştirme üzerinde düzgün bir tereyağı, ışık isteyen insanlar için tercih başlatıcısı olduğunu.
Bu nihai paket, hiçbir uzlaşma, LL hala hızlı ve hafif, ama sadece Android için en güçlü ve yapılandırılabilir başlatıcısı.

LLX aşağıdaki eklemeler ile LL bir Vitaminli sürümü,:

 • , Uygulamaları gizlemek, klasörler oluşturabilirsiniz tüm yollarla stilini değiştirmek için yeteneği ile, uygulama çekmece Geliştirilmiş, çalışan uygulamaları görmek, en sık uygulamaları öldürmek veya kaldırma için, son yüklenen, doğrudan kısayolları kullanılır … ve daha fazlası!
 • Birden fazla bağımsız kurulumları yönetmek amacıyla, özelleştirilebilir etiket ve simge ile, 100 distincts masaüstü kadar yapılandırmak için destek (kişisel, profesyonel, çocuklar için, vb)
 • Dahili yapılandırılabilir mesajlaşma bildirimleri (sms için son derece özelleştirilebilir rozet, cevapsız aramalar, okunmamış Gmail'in)
 • Bir simge uzun dokunun seçeneğini öldürmek, et işte: her yerde temin App katil.
 • Çok app çekmecenin içinde mevcut masaüstü duvar kağıdı başına Built-in,.

Gezilecek Yerler (Bu uyarıyı okuyun lütfen) farkında olmak:

 • Seçenekler ve anahtarların geniş set ile, Yıldırım olsa belki, henüz yapılandırmak için en kolay, en özelleştirilebilir başlatıcısı biri değil! Anlaşılan, en güçlü araçları olarak, Yıldırım bir öğrenme eğrisi vardır. Ama küçük bir fiyat, en heyecan verici ve benzersiz ev ekranı almak için ödemek için olmadığını;-) ipuçlarını ve püf noktalarını almak için topluluğa katılın!
 • LLX LL bir üst kümesidir ve tam olarak değiştirin: ilk kullanımda bu LL tüm verileri ithal edecek ve LL güvenle kaldırılabilir. Uygulamalar aynı bakacağız hem aynı anda kullanmaktan kaçının, bu kafa karıştırıcı!
 • LLX artık eskimiş LL uygulamalarını desteklemektedir. Bunun nedeni, bu özellikler artık yerleşik olmasıdır: eklentileri artık gerekli değildir. Onlar hala çalışır ama onlar hakkında istekleri cevap vermez.
 • Eski Ekran Switcher Widget (GGB) ancak tüm Screen Switcher özellikleri şimdi LLX dahildir, çünkü kullanımı kesinlikle önerilmez var, varolan LL kurulum ithal zaman çalışmaya devam edecektir. Eski Ekran Switcher Widget yapılandırma ekranı artık desteklenmiyor değil ve LLX kendi yapılandırma ekranı ile birlikte çalışmaz.

Bu sürümde bulunuyor:& nbsp;(Güncelleme: Mar 17, 2015)

 • Yeni öğe türü "Özel görünümü" ve çeşitli hata düzeltmeleri.
 • Tam changelog burada bulunabilir: http://www.pierrox.net/cmsms/applications/lightning-launcher/change-log.html
Gerekli Android O / S:& nbsp;2.0+

Ekran:

Lightning Launcher - screenshotLightning Launcher - screenshot
Lightning Launcher - screenshotLightning Launcher - screenshot
Lightning Launcher - screenshotLightning Launcher - screenshotLightning Launcher - screenshotLightning Launcher - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;500Kb APK

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir