MagicPix Pro Camera HD v2.3 APK

MagicPix Pro Kamera HD
play.google.com.magicpix

Çok yakında Akıllı İzle desteği giyin android !!

MagicPix Pro Kamera HD sadece fotoğraf ve videoları hızlı ve daha iyi yakalama sağlayan en güçlü ve yenilikçi kamera uygulaması. Bizim güçlü algoritmaları resim ve videoları mükemmel organizasyon ve yönetimini sağlar. Profesyonel kalitede fotoğraf düzenleme özellikleri ile muhteşem resim veya selfies oluşturun, görüntülemek ve etkin bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Kamera flaşı düşük ışık koşullarında açık izin vererek video yakalama kalitesini geliştirin. Bu uygulama dünyada milyonlarca kullanıcı 100'ler için ilk tercihi olacak! Hiçbir Reklamlar desteklenir.

Features :

  • Basit arayüzü: Basit ve derli toplu bir arayüz ile çok hızlı bir şekilde fotoğraf ve video çekin. Maksimum görüntüleme alanını sağlamak üzere kaybolur simgeleri tasarlanmış. Simge yeniden görünmesi için kenarlarda dokunun. Sezgisel yakınlaştırma kaydırma çubuğunu kullanmak. Mükemmel selfies almak için geri sayım sayacını yararlanın.
  • Kullanıcı dostu kuruluş: Tüm fotoğraflar ve videolar otomatik olarak kullanıcı tarafından düzenlenebilir albümler halinde sınıflandırılır. Fotoğraflar hızla aranabilir ve fotoğraf başlıkları düzenlenebilir. Bir slayt gösterisi görüntülerin keyfini çıkarın.
  • Coğrafi Etiketleme: Coğrafi resimlerin yerini & nbsp yakalayın;.
  • Otofokus: tıklayarak veya istenilen alanda ekranda dokunarak resimlerinizi odaklanın. & Nbsp;
  • Daha iyi ışık performansı: Daha iyi videolar gelişmiş aydınlatma için kamera flaş inşa yararlanma atın.
  • Birçok ek özellikler:, fotoğraf çerçeveleri keskinleştirmek ve bulanıklık, çeşitli profesyonel kalitede fotoğraf düzenleme modları, fotoğraf filtreleri, beyaz dengesi, renk dengesini kullanarak başyapıtlarından içine basit resimler veya selfies Transform. Anında E-posta ile paylaşın, Bluetooth, Google+, Facebook, Twitter, Tumblr, Google Drive, Dropbox, Instagram, Whatsapp ve telefonunuzda yüklü olan diğer uygulamalar. Dedicated Yanan hızlı bulut hizmeti yakında başlatılması olacak! Geliştiriciler Bizim güçlü bir ekip sürekli app optimize ediyor ve derhal herhangi bir hata yanıt verecektir.

Bu sürümde bulunuyor: (Güncelleme: Mar 25, 2015)

  • Modifiye UI akışı
  • Aşınma cihazın içinde son çekilen resmi gösteriliyor
Gerekli Android O / S: 4.1+

Ekran:

MagicPix Pro Camera HD - screenshotMagicPix Pro Camera HD - screenshot
MagicPix Pro Camera HD - screenshot
MagicPix Pro Camera HD - screenshot
MagicPix Pro Camera HD - screenshot
MagicPix Pro Camera HD - screenshot
MagicPix Pro Camera HD - screenshot
MagicPix Pro Camera HD - screenshotMagicPix Pro Camera HD - screenshot

indir& nbsp;: 3Mb APK

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir