Pho.to Lab PRO Photo Editor! v2.0.246 APK

Pho.to Lab Pro& nbsp;play.google.com.photolabpro
Pho.to Lab PRO – Tam özellikli cebinizde Fotoğraf Eğlence Jeneratör!
Fotoğraflardan müthiş etkiler yaratmak için neredeyse sınırsız yeteneklere sahip Pho.to Lab uygulaması PRO sürümünü hoş geldiniz! Pho.to Lab PRO fotoğraf editörü ile kolayca eğlenceli fotoğraf montajı, serin temas simgeleri, animasyonlu fotoğraf karikatürleri, e-kartlar ve telefon duvar kağıtları oluşturabilirsiniz! Kullanıcı dostu arayüzü ve uygulama sağlayan kullanım kolaylığı seveceksiniz.

Pho.to Lab PRO herhangi bir reklam içermiyor ve ortaya çıkan görüntüleri filigran değildir. Ayrıca, standart sürümde ödemek zorunda kalacak olan fotoğraf efektleri ekstra grupları ile birlikte geliyor.

Ne özellikle Pho.to Lab PRO hakkında gibi tek bir tıklamayla eğlenceli animasyonlu karikatürler halinde yüz fotoğrafları dönecek etkileri "Fotoğraf Karikatür için" olacak!
Ayrıca, yeni efektler ve şablonları kullanan ilk olacak! Sonra yayımlanmış standart sürümü ile, yeni efektler iki hafta içinde sizin için kullanılabilir hale gelir. Ama bu Pho.to Lab PRO ile durum değil! Onlar serbest hemen sonra tüm marka yeni efektler alın!

Pho.to Lab PRO özellikleri ve etkileri:

  • karikatür etkileri fotoğraf: yüzleri animasyon ve eğlenceli karikatürler içine portre fotoğrafları çevirmek.
  • Eğer PhotoFunia bulmak olduğu gibi fotogerçekçi etkiler: basın gazete kapalı bir sıcak, müze duvarları, bir futbol taraftarları afiş üzerine yüzünüzü koymak; özel araçlarda kendinizi airbrush ya da sahilde bir kum künye olarak yüzünüzü bırakın.
  • otomatik yüz algılama ile fotoğraf montages: Kendinizi veya Darth Vader, Rambo, Avatar, bir astronot ya da Karayip bir korsan bir Na'vi haline arkadaşını açın!
  • fotoğraf filtreleri: Neon Glow, Yangın, Puzzle, HDR, Karakalem, Petrol & amp; Empresyonist Resim, Tebeşir ve amp; Kömür, ve daha fazlası.
  • şık ve trendy millet için fotoğraf efektleri: Forbes, Vogue veya Playboy yanında Angelina Jolie, Jackie Chan, Lady Gaga ve Dr House kapak kendinizi koyun!
  • fotoğraf kolajları: bir fotoğraf kolaj içine kendinizi ve sevgilisi ya da tüm arkadaşlarını koydu.
  • Yeni efektler: Onlar serbest hemen sonra tüm marka yeni efektler olsun. Bunları kullanmak ve arkadaşlarınızı şaşırtmak için ilk siz olun!
Istediğin fotoğraf efekti bulamadıysanız, kendi etki fikir gönderebilirsiniz. Biz yeni efektler kullanılabilir hale getirmek için mutlu olacak!

Dahası, kendi metnini eklemek ve bir iletişim simgesi veya duvar kağıdı olarak ortaya çıkan görüntüyü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, telefon hafızasına kaydetmek arkadaşlarınızı şaşırtmak için Facebook ve Twitter üzerinde bir MMS olarak göndermek veya gönderebilir!


Bu sürümde bulunuyor:& nbsp;(Güncelleme: 11 Ocak 2015)

  • Bir sekmesi altında aşk kartları 40 tasarımları üzerinde tek bir şey anlamına gelebilir: Sevgililer Günü köşesinde yuvarlak resmen! Yani hazırlıklarını ertelemeye ve önceden sanal e-kart dikkat yapmayız. Ve sadece bir defada bir gönderebilirsiniz söyleyen ..;?)
  • Bir estetik fotoğraf işin içine iki resim karışımı olabilir 'Stilize Efektler' grubunda yeni gerçeküstü 'Double Exposure' etkisi kontrol
Gerekli Android O / S:& nbsp;2.1 +

Ekran:

Pho.to Lab PRO - screenshot
Pho.to Lab PRO - screenshot
Pho.to Lab PRO - screenshot
Pho.to Lab PRO - screenshot& nbsp;Pho.to Lab PRO - screenshot
Pho.to Lab PRO - screenshot& nbsp;Pho.to Lab PRO - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;19MB APK

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir