Real Boxing™ v1.6.1 APK

Gerçek Boks ™play.google.com.realboxing
Gerçek Boks ™ size en heyecan verici getiriyor, hiç şimdiye kadar Android görülen çubuklu mücadele eylem tutan Real Boks inanılmaz grafikler yakın eylem hiç mümkün düşünce daha sizi NVIDIA Tegra 3 işlemci ile çalışan cihazlar için optimize edilmiştir.

Gerçek boksörler artı güçlü Unreal Engine 3 muhteşem grafikleri ultra-gerçekçi hareket yakalama özelliği, ter ve kan hava doldurmak görürsünüz ve her kanca, yumruk hissediyorum, ve Real Boks, en heyecan verici boks oyunu aparkat olacak henüz Android.

İnanılmaz 3D Grafik & Sound
Şaşırtıcı Unreal destekli grafik ve hareket yakalama gerçekçilik şaşırtıcı düzeyde oluşturun. Her yumruk ile ter ve kan sinek izlemek ve rakibin yüzünü alarak yaralanma görmek; sonra büyük KO yavaş hareket eylem tekrar zevk.

Kalabalığın kükreme Deneyimi
Otantik yorumu ile atmosferik arenalarda Fight. , Kamera ampul flaş görmek, duymak ve gerçekten orada konum gibi kalabalığın kükreme hissediyorum.

İnanılmaz Derin Oyun
Take-on Kariyer Modu 30 üzerine kavgalar ve üç kemer başlıkları ile fethetmek için. Kendi benzersiz ve adaptif dövüş stilleri ile 20 rakiplerle mücadele sonra ip atlama ipi, ağır çanta ve mini torba dahil mini oyunlar ile boksör tren. Ayrıca KO oynamak ve bir enerji artırmak için bir tur sırasında MiniGames Clinch.

Ekstra özellikleri ve Özelleştirme ile Paketli
Yeni ekipman, ekstra rakipler ve giyim kilidini. Saç, ten rengi, dövmeler ve giyim: senin dövüşçünün görünümünü özelleştirin.


Bu sürümde neler var:(Güncelleme: 28 Mart 2014)

  • Yeni Muliplayer Güncelleme. Haftalık oyunculu turnuvaları artık tüm oyuncuların ante kadar ayarlanmış yeni ve zorlu bir kural içeren her biri için geçerli olacaktır.
  • Büyük ödüller, hem gerçek dünyayı kazanmak ve oyun, her hafta turnuvalarda mücadele.
  • Geliştirilmiş multiplayer deneyimi – daha kolay çöpçatanlık ve hiçbir serbest öfke sinirli muhaliflerden sonlandırılıyor.
  • Yeni sosyal özellikler – payı istatistikleri, zaferler ve turnuva konumlandırma ve Facebook üzerinden yaklaşan içeriği kontrol edin.

Gerekli Android O / S: 2.3 +


Ekran:

Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot

Download: 244Mb (APK + OBB)


Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir