Real Boxing™ v1.8.0 APK

Gerçek Boks ™play.google.com.realboxing
Gerçek Boks ™ size en heyecan verici getiriyor, hiç şimdiye kadar Android görülen çubuklu mücadele eylem tutan Real Boks inanılmaz grafikler yakın eylem hiç mümkün düşünce daha sizi NVIDIA Tegra 3 işlemci ile çalışan cihazlar için optimize edilmiştir.

Gerçek boksörler artı güçlü Unreal Engine 3 muhteşem grafikleri ultra-gerçekçi hareket yakalama özelliği, ter ve kan hava doldurmak görürsünüz ve her kanca, yumruk hissediyorum, ve Real Boks, en heyecan verici boks oyunu aparkat olacak henüz Android.

İnanılmaz 3D Grafik & ses
TheamazingUnreal- poweredgraphics andmotion capturerealism ofastonishinglevels create .everypunchwithsweatandbloodflyWatchandyour opponent 'sfacetakinginjuries see;thenyour greatestKO 'sof the slowmotionaction replayrelish.

Kalabalığın kükreme Deneyimi
authenticcommentary withatmosphericarenas inFight.,thecamerabulbs oftheflashSee hear andyou really there're likethecrowd oftheroarfeel .

IncrediblyDeepGameplay
Take -onCareer Mode30over fightsandthreebelttitles withconquer to.their own uniqueandadaptivefighting styles with20 overopponents Fightthenskipping rope,heavybagand minibag includingmini gameswith yourboxer train.AlsoKOplay andan energy boostforaround duringminigamesClinch.

Ekstra özellikleri ve dolu Özelleştirme
Yeni ekipman, ekstra rakipler ve giyim kilidini. Saç, ten rengi, dövmeler ve giyim: senin dövüşçünün görünümünü özelleştirin.


Bu sürümde neler var:(Güncelleme: 31 Temmuz 2014)

  • Biz sunucuları eğitim oldum. Şimdi yeni ve heyecan verici Haftalık Turnuvalarında daha da katılımcılara idare edebiliyoruz.

Gerekli Android O / S: 2.3 +


Ekran:

Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot
Real Boxing™ - screenshot

Download: 250Mb (APK + OBB)


Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir