Real Racing 3 v3.2.1 [Mod MoneyAll Cars] APK

Real Racing 3
play.google.com.r3_row

Real Racing 3 resmi lisanslı parçaları, bir 22-araba ızgara sürekli genişleyen kadrosu özellikleri ve Ferrari, Porsche, Lamborghini, Mercedes-Benz, Bugatti, ve Audi gibi yapımcıları 70 üzerinde titizlikle ayrıntılı arabalar. Ayrıca sosyal Skorbordlarınızı, Zaman Denemeler, Hayalet Zorluklar ve yenilikçi Zaman kimseyi, her zaman, her yerde yarış için izin Multiplayer ™ (TSM) teknolojisi Shifted.

GERÇEK ARABALAR
Ferrari, Porsche, Lamborghini, Mercedes-Benz, Bugatti, ve Audi gibi yeni üreticilerin kaçırmayın – Henüz otomobil Real Racing en büyük kadrosunda sürün. 70 üzerinde yoğun detaylı araçların tekerlek alın ve otantik 22-araba yarışı ızgara üzerinde yeteneklerinizi test – herhangi bir avuçiçi en destansı yarış deneyimi.

GERÇEK TRACKS
En son geliş Circuit de Catalunya ve Dubai Autodrome, artı Mazda Raceway Laguna Seca, Circuit de Spa-Francorchamps, Silverstone, Hockenheimring, ve dahil olmak üzere dünya çapında üst yerle birden yapılandırmaları 12 gerçek parça tam bir sanatçısını üzerinde lastik yakmak daha birçok .

GERÇEK KİŞİ
Çevrimdışı olsanız bile – bir şey daha önce gördüm gibi, yenilikçi Zaman Multiplayer ™ istediğiniz zaman herkes, yarış sağlar kaydırılmış! Her kariyer olayı arkadaşlarınızın tamamen interaktif, AI-kontrollü zaman kaydırmalı sürümleri yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen diğer oyuncular ile doldurulur. Real Racing 3 şimdi de en iyi öğrenmek veya Friends bir rekabet başlatmak için izin, Time Trial Hayalet Zorluklar sahiptir.

HİÇ DAHA SEÇİMLER
Kupası yarışları, İyileştirme, Dayanıklılık zorlukları da dahil olmak üzere 1500 olayları üzerinde rekabet ve Yarışları sürükleyin. Aracınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için yükseltmeleri çeşitli bir yelpazede seçin. , Kamera açıları çeşitli eylem görüntüle kişisel tercihinize HUD ve ince ayar kontrolleri çimdik.

PREMIER YARIŞ DENEYİMİ
Olağanüstü Nane ™ 3 Engine Powered by, Real Racing 3 özellikleri araç hasar, tam olarak işleyen dikiz aynası ve gerçekten hd yarış için dinamik yansımaları ayrıntılı. Şimdiye kadar en gelişmiş çapraz platform, sosyal ve rekabetçi yarış topluluğu ile zengin, next-gen oyun keyfini çıkarın. Real Racing 3 tüm sunar ve her güncelleme ile sınırları zorluyor.

Her yerde, herkes için kesin yarış deneyimine hoş geldiniz.


Bu sürümde bulunuyor: & nbsp;(Güncelleme: Mar 16, 2015)

  • Aston Martin Racing ile en son güncellemesinde tarzı parça vur.
  • Aston Martin Yarış araba – Aston Martin Vantage N430, GT3 ve GTE ile takip Kural.
  • Dayanıklılık Gauntlet – dayanıklılık yarışı hazır şekil içine alın ve bir Aston Martin Vantage N430 kazanmak.
  • 500 – bir dayanıklılık odaklı özel bir olay olağanüstü Aston Martin Vantage GTE kazanın!
Gerekli Android O / S:& nbsp;4.0+

Ekran:

Real Racing 3 - screenshot
Real Racing 3 - screenshot
Real Racing 3 - screenshot
Real Racing 3 - screenshot
Real Racing 3 - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;41Mb APK

talimatlar& nbsp;:& nbsp;
  • APK yükleyin
  • WiFi üzerinden veri indirme
  • Kopya 'character.datSdcard 'dosya' / Android / data / com.ea.games.r3_row / doc / '

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir