Rugby Nations 15 v1.0 APK

Rugby Milletler 15
play.google.com.rugby15

Rugby Milletler 15 tüm süre beceri ve istatistikleri artırılması, sağ uluslararası ragbi yıldızlık kadar alt kademe kulüpleri spor saflarına aracılığıyla çaylak oyuncu alır tam özellikli kariyer modu ile yüklü olarak geliyor. Phoenix ™ teknolojisi yetkiler daha gerçekçi bir ragbi oyun için yükseltilmiş Kutu Kick ve Çapraz Alan Kick AI ile yeni savunma AI dahil piksel mükemmel 3D görseller, yükseltilmiş ses ve gelişmiş AI, optimize edilmiş. Sonbahar Enternasyonal, rugby 24/7 dünyasına takıp Rugby Milletler sosyal bütünleşme ile 50 dünya çapında ekipleri ve üst turnuvalar dahil olmak üzere yeni zorluklar.

GELECEK RUGBY HEROES İÇİN KARİYER MODU
, Konumunuzu seçin çalarınızı özelleştirmek ve zanaat üzerinde çalışıyor olsun. Oyuncu beceri ve istatistikleri taşırken, ligler 3 katman ve tüm yol uluslar için 30 kulüpleri takımları.

GERÇEK RUGBY GAMEPLAY
Blitz dahil ve daha hızlı ve daha gerçekçi ragbi deneyimi sunmak yeniden konumlandırma Drift dinamik defansif stilleri, Yeni savunmacı AI. Geliştirilmiş Kutu Kick ve Saha Kick AI en iyi sonuçlar için oyun planı üzerinde karar icar yeni saldırı stratejisi ekleyin. Rebalanced zorluk seviyesi ragbi severler tüm düzeyleri için eğlenceli ve meydan ekleyin.

Heyecan hissediyorum!
100'den fazla oyuncu modelleri, hassas HD stadyumlar, gerçek ragbi ses, özel hareket-yakalanan animasyonlar, yeni tweaked tekrarları ve Tabiat eklenen zorluklar rakipsiz maç günü deneyimi için makyaj. Canlı gerçek dünya ekip istatistikleri ile kolay navigasyon için yepyeni menü tasarımı.

Sonbahar Uluslararası İLE TURNUVA FRENZY
Sonbahar Enternasyonal de dahil olmak üzere anahtar olaylar ve yeni zorluklar, düz parmaklarınızın turnuva ateş getirmek.

SOSYAL İLE RUGBY TOPLULUĞU'NU GET!
Ragbi golleri paylaşmak için Google Oyun Hizmetleri Başarılar, küresel liderler ve Twitter entegrasyonu ile sosyal alanda kendiniz için bir isim yapmak.


Gerekli Android O / S: 4.0+

Ekran:

Rugby Nations 15 - screenshot
Rugby Nations 15 - screenshot
Rugby Nations 15 - screenshot
Rugby Nations 15 - screenshot
Rugby Nations 15 - screenshot

indir& nbsp;: 192MB (APK + OBB)

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir