Star Walk 2 – Night Sky Guide v1.3.0.365 APK

Star Walk 2 – Gece Sky Rehberi
com.vitotechnology.StarWalk2

Star Walk 2 yıldızlı, kuyruklu yıldızlar ve takımyıldızları binlerce zahmetsiz bir yolculuk sunmak için prim teknolojisi ile astronomik verileri birleştiren enfes bir alle aracıdır. Yapmanız gereken tek şey gökyüzüne cihazınızı işaret olduğunu.

YENİ IN YILDIZ YÜRÜYÜŞ 2
Tüm yeni çarpıcı tasarım:

  • Retina ekranlar için canlı renkler Yeni basit ve temiz bir arayüz
  • Atmosferik görsel ve ses efektleri, karıştırma müziği
  • Minimalist düşük poli sanat esinlenerek takımyıldızları için özel el işi sanat,

İnanılmaz 3D gök cisimlerinin modelleri *:

  • Planet bulutsu
  • takımyıldızları
  • Cüce gezegenler, kuyruklu yıldızlar, asteroitler ve
  • & nbsp; uydular İnsan yapımı
  • Tabaka gezegenler ve misyonlar tarafından Katman

In-App Satın Alma aracılığıyla kullanılabilir. Takımyıldızları sınırlı bir süre için ücretsiz olarak kullanılabilir.

KEŞFET YENİ Derinlikleri
Star Walk 2 planet bulutsu makul üç boyutlu modellerini tanıtmak için ilk astronomi kılavuzdur. 88 resmen tanınan takımyıldızların Star gruplaşmaları da hacim olarak sunulmuştur. Sen etrafında çevirin ve diğer taraftan bir göz atın, ayrı varlıklar olarak görebilirsiniz. Bağlı mitler ve tarihi üzerine makaleleri ile, bu takımyıldızları hakkında bilgi en kapsamlı koleksiyon. *

GERÇEK ZAMANLI HAREKET TAKİBİ
Eğer telefonunuzu tutun ve gökyüzüne doğru işaret olarak, Star Walk 2 yerden görülen yıldızlı için ekranda haritayı maç yerleşik jiroskop kullanarak hareketlerini izler. Kolayca Ara dokunarak gökyüzünde herhangi bir yıldız, takımyıldızı, ya da uyduyu bulmak. Star Walk bakmak yönünü gösterecektir.

BAKIŞ YENİ NOKTASI
Düz fotoğrafta aksine, Star Walk 2'de her yıldız koordinatları vardır. Yani uzayda, örneğin, nesneleri herhangi bir noktadan bir takımyıldızı bakabilirsiniz değil, kesin konum için harita nihai doğruluğunu söz anlamına gelir.

ŞİMDİ VE SONRA
Star Walk 2 doğru günlük güncel ay faz verileri, günbatımı ve gündoğumu zaman ve gezegenlerin yükselmesine verir. Sadece bir slayt ile gökyüzü daha sonra bu gece ya da yıl boyunca nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

PRO alle
Özel gece zaman yumuşak kırmızı mod teleskopla alle zaman gece görüş korumaya yardımcı olacaktır. Sen evrenin görünmez yapısını incelemek için X-Ray gökyüzünü (ve 5 daha fazla filtreler) görebilirsiniz. 8.000 'den fazla uydular için Canlı izleme, iridyum fişekleri yakalamak yardımcı olur, ve ayrıntılı makaleler en çok merak tetkik tatmin edecek.


Gerekli Android O / S:& nbsp;4.0+

Ekran:

Star Walk 2 - Night Sky Guide - screenshot
Star Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshotStar Walk 2 - Night Sky Guide - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;97m (APK + OBB)

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir