The Sleeping Prince Royal Ed. v2.06 APK

Uyuyan Prens Kraliyet Ed
com.SignalStudios.SleepyP

Tek sorun o uyurken ses var … olduğunu. Sürükle ve zorlu ve eğlenceli fizik tabanlı bulmacalar bir dizi Sleeping Prens atmak için parmaklarda sihirli salmak – büyüyü tersine ve prensesi kurtarmak!

Kötü niyetli Sydney Slime herkes uyurken ses bir uyuyan hayal haline çevirerek, krallık gizemli bir büyü vardır. Prenses Leona kurtaracak tek bizim kahraman, Prens Tehlikeli – ama o bu uykulu büyüsüne de.

Siz yardım edebilecek tek kişi sensin! Prenses kurtarmak ve krallığını kurtarmak için, kuleler, bahçeler ve çatıları, fiske atmak için sihirli kullanın ve kale içinden Sleeping Prens atmak!

– SHINE VE RISE! –
40 giderek zorlu düzeyleri ile Prens Uyuyan ragdoll sürükleyin. Senin flinging Master becerileri ve Magic tükendi yok dikkatle böylece hareket planı!

– Acele –
, Kale keşfetmek için etrafında Prens atmak tehlikeli düşmanlarına saldırmak, ölümcül tuzakları önlemek ve pürüzsüz ve sezgisel fizik-tabanlı oyun ile ustaca bulmaca çözmek.

– BAZI ZZZ'S CATCH –
Her düzeyde Mücevher, Yıldız ve Z Paraları bulun ve toplayın. Daha toplamak ve daha hızlı bunu daha fazla seviyeleri kilidini açmak için madalya kazanmak sağlayacak yapmak! Macera sırasında size yardımcı öğeler ve yükseltmeleri için Pluskin en Dükkanı göz atın.

– GÜÇ NAP –
Yeni zirvelere ulaşmak ve gizli alanları keşfetmek için Kral, Kraliçe, Şövalye ve Sihirbazı plushkin özel güçleri güvenin.

Bu sürümde bulunuyor:& nbsp;(Güncelleme: Mar 16, 2015)

  • Bir kez ödeme ve senindir! All in-app alımları prim vardiyada kaldırıldı. Güncelleme Launcher Simge.
Gerekli Android O / S:& nbsp;4.0+

Ekran:

The Sleeping Prince Royal Ed. - screenshot
The Sleeping Prince Royal Ed. - screenshotThe Sleeping Prince Royal Ed. - screenshotThe Sleeping Prince Royal Ed. - screenshotThe Sleeping Prince Royal Ed. - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;208m (APK + obb)

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir