The Survivor: Rusty Forest v1.1.9 APK

Survivor: Rusty Orman
play.google.com.thesurvivor

Sen (stalkers) hayatta olan birkaç biri olan ve şimdi artık hastalığı ile enfekte yerli nüfusun kalanları karşı yaşam için mücadele etmek gerekir. Hayatta kalma ve korku oyunları en iyi gelenekleri içinde, "Survivor" oyuncuları zombi tehlikeleri, enfekte yaban hayatı ve dünyaya karşı vb kendi silah, araç, tahkimat, sığınak inşa hammadde toplamak için açık dünyasını keşfetmek gerekir kendisi.

"Survivor" in tek amacı hayatta kalmak için. Bunu yapmak için böyle bir açlık, susuzluk, soğuk ve radyasyon gibi mücadeleleri aşmak gerekir.
✔ Craft silah ve araçları. Bir kamp kurmak, ya da sıcak tutmak için bir yangın başlatmak için ormandaki ağaçları doğrayın.
✔ açlıktan etmeyin! Et için hayvanları öldürmek. Açlıktan kendinizi tutmak için yiyecek temizlemek.
✔ küçük bir barınak ya da büyük bir kale inşa. Lay tuzakları ve savunma güvenli bir çevre tutmak için.
✔ keşfedin ve gün boyunca inşa. Geceleri temel savun.

DİKKAT:
"Survivor" Erken Erişim başlık. Yeni özellikler eklenmektedir ağır hala geliştirilme aşamasındadır şu anda. Şu hatalar olacak, özellikleri ve diğer oyun kırma sorunları eksik, içeriği kapalı kilitli. Bu açıklamaları ve gelecekteki tüm güncellemeler olduğunda Erken Erişim tam oyunu içerir. Erken Erişim bize katılmak şimdi neden desteklemek ve heyecanla hayranları tarafından beklenen geliştirme ekibi, kendi çabaları ve planlama ve hatta daha fazla özellik ve derinlik ilave devam genişlemesini sağlayacaktır. Oyun oldukça sık güncellenen – ve bir çok değişiyor.

X86 işlemci ile cihazların sahipleri için: yüksek olasılıkla oyun cihazınızda çalışma veya kendi risk indirmek, böylece beklendiği gibi çalışmaz!

Features :

 • Rastgele dünya nesil -. Terkedilmiş köyler, askeri üsler, derin ormanlar, yollar, nehirler, göller, vahşi yerleri, ve daha fazlası ile randomize sonrası Sovyet devletinin 1 km kare yığın …
 • Gündüz ve gece – güneş ve ayın evreleri ile Gerçekçi dinamik gündüz ve gece döngüsü.
 • Oluşturun ve yok – Dünya yapıları ve ürün imha veya kaynaklar için hurdaya olabilir. Yeniden amaçlı, gerçek zamanlı olarak dünyaya yapı parçaları yerleştirerek, elle özel yapıları ve takviyesi inşa malzemeleri toplandı.
 • Envanter – Eğer işçiliği ve karakter özelleştirme ihtiyaçlarına cevap geliştirilen sezgisel envanter sisteminde hayatta kalmak için gereken tüm öğeleri taşıyın.
 • Madde işçiliği ve bozulma – "Survivor" kıyamet dünyasında, kaynaklar seyrek ve her yararlı bit kullanılmalıdır. Tarifler sürekli büyüyen listesi ile, bu tür silahları ve araçları oluşturmak için ahşap, taş ve pas metal gibi kaynak toplamak. Senin araçlar zamanla yıpranan gibi, bunları onarmak için işçiliği becerilerini kullanmak. Öğeler veya ekipman başka bir şey dönüştü ya da yeni işçiliği mekanizmalarını kullanarak sabit geliştirilebilir.
 • Hayvanlar – terkedilmiş binalar zaten talan kez hayvanları avlamak için çöle dışarı baş.
 • Stealth sistemi – görmek, duymak ve sizi kokusu geçmiş zombiler ve hayvanları gizlice.
 • Çevre sıcaklığı – barınak veya kamp ateşi bulmak / oluşturun. Soğuk gece veya uzun dayz bir fark yaratacak.
 • Her karar konular – bu nedenle her hata ölümcül olabilir, oyunlar kaydetmek hiç bulunmamaktadır. Eğer başarısız olursa, her şeyi kaybedersiniz ve baştan tekrar oynamak gerekiyor.
 • Önümüzdeki güncellemeleri bu özellikler daha da derinlik ve dünyanın artan tehlikeleri hayatta kalmak için bir seçenek daha geniş ile bağlı genişletilmiş olacaktır.

Proje ilerledikçe eklenecektir gelişmenin çeşitli aşamalarında, Özellikler:

 • Daha binalar
 • Daha işçiliği
 • genişletilmiş AI
 • sürülebilir araçlar
 • & nbsp; Daha hayvanlar ve amp; bitkiler
 • Hava etkileri

Bu sürümde bulunuyor:& nbsp;(Güncellendi: Mar 12, 2015)

 • küçük tweaks ve düzeltmeler;
Gerekli Android O / S:& nbsp;3.0+

Ekran:

The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot
The Survivor: Rusty Forest - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;160MB (APK + OBB)

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir