X-Men Days of Future Past v1.0 APK

Gelecek Geçmiş X-Men Günleri
com.glitchsoft.xmen1

Marvel'in en iyi X-Men Gelecek Geçmiş Günleri iki ayrı zaman çizelgeleri mutant ve insan türünün geleceği için mücadele olarak Wolverine, Fırtına, Kitty Pryde, Colossus, Cyclops, Polaris veya Scarlet Witch gibi oynayın.

Çevrenizdeki dünya harap durumdadır. Sentinel robotlar Birleşik Devletleri'nin en esir ve küresel savaşı sahneye ayarlanır. X-Men başarısız oldu; Bu kabus geleceği hayatta kim kaç Mutant Enterne kamplarında tutsak edilir. Ama bütün gelecek için savaş geçmişte mücadele edilebilir, kayıp değil. Tarih yeniden yazmak için bir şans, X-Men Senatör Kelly suikast engelleyerek bu savaşı durdurmak gerekir.

John Byrne ve Chris Claremont orijinal çizgi roman dayalı X-Men evrenin en ikonik hikayeler, birini yeniden ve Sentinel Ayaklanması olan kabus arkasında bütün hikayeyi anlatmak için genişletilmiş. Bir kıyamet sonrası New York, Washington DC, Savage Topraklar, Asteroid M ve daha fazlasından Yolculuk.

Evrende En Güçlü Oyunu: Glitchsoft, O-adamın arkasında geliştirici bu heyecan verici bir macera yaşayın.

heyecan verici GAMEPLAY
En sevdiğiniz mutantlar, özgü güçleri ve yetenekleri ile her biri kadar hızlı tempolu, yan kaydırma eylem keyfini çıkarın. Onların farklı oyun stilleri ile deneme.

MUHTEŞEM GRAFİK
2D grafik bir atılım sahip, Tekinsiz X-Men konsolları ve Android cihazınıza arasındaki engelleri kırıp, yeni nesil aydınlatma ile çarpıcı parallaxing etkileri birleştirir.

MASİF BOSS BULUŞMALARI
Böyle Magneto, Nemrut, Usta Kalıp ve daha fazlası gibi ikonik X-Men hainlere karşı savaş.

Büyüleyici ÇİZGİ-TABANLI HİKAYESİ
Eş-yazılı Josh Fine, John Byrne ve Chris Claremont tarafından Wolverine yapımcısı ve X-Men ve Gelecek Geçmiş konuların kapalı tabanlı özgün Günleri tarafından.

Hayret verici bir sezgisel kontroller
2 kontrol şemaları herkesin tercihi uygun. Sentinel imha sanal düğmeler veya düğmesine az tokatlamak kontrolleri ile elde edilebilir.

SİZİN MUTANT yeteneklerini yükseltmek
Her X-Men Wolverine şifa faktörü, Shadowcat en faz yumruk ve Cyclops 'optik patlamanın dahil 4 yükseltilebilir mutant yetenekleri sahiptir.

GİZLİ SIRLARI LORE
X-Men tarihin 50 yaşında seviyeleri boyunca gizli. Karakter bios, çizgi roman kapakları, konsept sanat ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Gelecek Geçmiş Günleri değil, hem eski ve yeni komik hayranları tarafından kaçırılmaması gereken: Tekinsiz X-Men Mutant eşitlik için mücadele katılın.


Gerekli Android O / S: 4.0+

Ekran:

X-Men: Days of Future Past - screenshot
X-Men: Days of Future Past - screenshotX-Men: Days of Future Past - screenshot
X-Men: Days of Future Past - screenshot

indir& nbsp;: 10M APK

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir