Boom! Tanks v1.0.33 [Mod Money] APK

Boom! Tanklar
play.google.com.boomtanks

Komuta ve dünyanın en güçlü tankların bazı yükseltme ve zırhlı savaş hızlı-ateş yeni dünyadaki rayları altında düşmanı ezmek.

OUT ROLL: Üç geniş kampanyalarda cepheye mücadele atın: Kuzey Afrika, Avrupa ve haddeleme yeşil alanlar arasında güç çöl sıcağında yoluyla yangını ve donmuş Sibirya tundra serin tutmak.

TANK EYLEM TANK: Amaç, Yangın ve patlamaları gelmeye devam savaş kaygan kontrolleri ile düşman meşgul olarak yok.

Stockpile VE UPGRADE: Unlock, toplamak ve Amerikan M1 Abrams, Rus T-80U, İngiliz Challenger ve daha birçok dahil ikonik klasik ve çağdaş tankları donatmak. Yüksek profilli hedefler yok etmek için oyun para kazanmak ve savaş zafer senin olacak sağlamak için yeni zırh, silah ve mühimmat ile tankları yükseltin.

BOYA VE TANKLARI KİŞİSELLEŞTİRİN: klasik kamuflaj geniş bir yelpazede ile tankların her özelleştirin ya da hayal düşmanları onlar için geliyorlar bildirmek eşsiz ve canlı boya planları ile koşsun.

ÖDÜLLER VE zorlukları kilidini: ödülleri kazanın ve Sınır Çatışmanın, Mühendislik Zorluklar ve Günlük Atamaları dahil olmak üzere her kampanya yoluyla ilerleme olarak yeni sorunlar erişebilirsiniz.


Gerekli Android O / S: 2.0.1

Ekran:

Boom! Tanks - screenshotBoom! Tanks - screenshotBoom! Tanks - screenshot

İndir : 156MB APK + obb

Orijinal APK

Mod APK

OBB

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir