Football Manager Handheld 2014 v5.3 APK

Football Manager Handheld 2014play.google.com.fmh2014
Oyun, en sevdiğiniz kulübü yönetmek nihai rüyasını yaşamak için izin verir – Eğer maç alkışlanan maç motoru ile canlı olarak izleyin büyük kararlar, aktarmalar, taktik ve oyuncu değişikliği karar olun. Mutlu fanlar, yönetim kurulu ve medya tutmak ve zafer için takım yol açabilir?

Özellikler:

 • Oyun gelişmiş grafikleri ve çok daha sezgisel menü sistemi ile görünüyor yolu tam bir yeniden tasarımı.
 • My Club Modu sıfırdan kendi kulüp oluşturmak için olanak sağlar. Sen kulüp adı ve kit renkleri seçin ve kadronuzu araya. Klasik bir ekip yeniden ya da aile ve arkadaşlar bir takım oluşturmak ve sonra da bugünün gerçek takım ve oyunculara karşı rekabet herhangi bir lig veya uluslararası rekabetin içine girmek. Bu nihai futbol fantezi deneyim.
 • FMH transfer piyasası anlam AI yöneticileri daha zeki teklif ve takım yönetimi ile daha gerçekçi bir transfer sistemi gerçek dünyayı yansıtıyor.
 • Zamanla oyuncuların niteliklerin ilerlemeyi izlemek için yeni oyuncu ilerleme izleme sistemi kullanın. Bu sayfalar, oyuncuların becerileri iyileşme veya düşüş grafik ve oyuncuların kulüpte bir geleceği olmadığına bu zorlu kararlar için mükemmel bir görsel yardım vardır.
 • Kulübünüzün başarıları, başarısızlıkları ve gelecekle ilgili gazetecilerin sorularına, medya etkileşimi Geliştirilmiş. Eğer medya kurulu, fanlar ve ekibini bozmadan mutlu tutabilir?
 • Geliştirilmiş maç sonrası analizi size takımın taktik güçlü ve zayıf yönlerini daha iyi geribildirim verir.
 • Önceki sezonlarda daha detaylı tarihsel kayıtlar geçmiş başarıları üzerine severek bakıp izin.
 • Yeni bir oyun başlarken kariyer artık bir ülkeye sınırlıdır böylece şimdi, birden ulusları seçebilirsiniz … bir İngiliz kulübü yönetmeye başlamak, ancak farklı bir meydan okuma ya da fantezi bir değişiklik varsa başka bir ülkede yönetmek için yurtdışına taşıyabilirsiniz kültüründe *.

Bu sürümde yenilikler:(Güncelleme: 24 Mart 2014)

 • Ocak transfer penceresi veri güncelleme
 • Tam değişim listesi: http://community.sigames.com/showthread.php/388031-Football-Manager-Handheld-2014-Update-2-(5.3)-out-now!

Gerekli Android O / S: 2.2 +

Screenshots:
Football Manager Handheld 2014 - screenshot
Football Manager Handheld 2014 - screenshot
Football Manager Handheld 2014 - screenshot
Football Manager Handheld 2014 - screenshot
Football Manager Handheld 2014 - screenshot
Football Manager Handheld 2014 - screenshot
Football Manager Handheld 2014 - screenshot

Download: 30Mb APK

Comments
 1. Tori

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir