Governor of Poker 2 Premium v1.0.1 APK

Poker 2 Premium Valisi
play.google.com.gop2mobile
Governor of Poker 2 düz Bu çok heyecan verici bir kart oyunu köklerine, vahşi batıya geri götürür. Sen eski batı profesyonellere karşı Texas Holdem oynayabilirsiniz. Şimdi, küçük başlar büyük, satın al evler kazanmak, endüstriyel varlık iddia, kira toplamak ve son olarak Teksas devralmaya poker becerilerini kullanmak için zamanı! Ana hedef: Texas bir tutmak için!

Bu sadece bir netice değil … yeni özellikleri ton yüklü yepyeni bir oyun, bu!İnanılmaz Poker Motor
Tamamen yeni bir poker motoru başlayanlar meydan ve profesyonel hem var. Rakiplerinizi sayısız oyun stilleri maç ve onları çirkin blöf gösteriş sonra Buharlı gitmek izlemek için taktik rafine!İlgi Çeken Story
Ilk oyun burada sona erdi Poker 2 Valisi başlar, ama hiçbir şey gibi görünüyor budur. Yeni Dallas hükümetin tüm poker oyunları yasağı koymaya karar verdim ve şimdi yasa dışı oyun düşünmektedir. Kendi elinde konularda almaya ve onları yanlış kanıtlamak için zamanı!Çarpıcı HD Grafik
Bu yeni taksit her şey tamamen retina ekran için yeniden tasarlanmıştır. Inanılmaz ayrıntılı şehrin bayram gözlerini ve rakiplerinizi alt zaman komik etkileri izlemek. Güzel kupa en ton ile dolap doldurun!

Her zaman ve her yerde oyna
Texas Hold’em poker heyecan verici bir oyun oynamak için gerekli hiçbir canlı internet bağlantısı olduğu için, sadece her yerde istediğiniz Poker 2 Valisi oynayabilirsiniz!

Özelleştirilebilir karakterler
Eğer durum uygun tarzınızı özelleştirerek şans verebilecek birini vardır kanıtlamak? Teksas genelinde çok büyük şapka mağazaları ziyaret edin ve kendinizi hayallerinizdeki şapka olsun emin olun!

Oyun saatleri için hazır olun

  • Yenmek için 80 zorlu rakipler
  • 19 şaşırtıcı şehirlerinden 27 çarpıcı salonları
  • 5 büyük sanayi varlıkların bir tutmak

Android O / S Gerekli:2.2

Ekran:

İndir : 50Mb APK

 

Comments
  1. KILDIRAY
  2. HAŞMET
  3. GÜNAY

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir