Jet Uçak: Uçuş Simülatörü oyunu yerli oyun

3D Jet Uçak Savaşı ve heyecan dolu Uçuş deneyimi!

Bölgeni kurtar, düşman uçaklarını kahret, bayrağını taşı ve masum insanları koru!. Jet Uçak: Uçuş Simülatörü harika bir hava savaşı oyunudur. Sadece savaş değil, toplam dört oyun modunun tadına bakacaksınız:

1: Av Mevsimi: Masum halkın etrafında akbaba gibi dönen düşman jet uçaklarına doğru uç, takip et ve yok et. Düşmana aman verme, bir an ensesinden ayrılma, arkana geçmesine izin verme. Ocaklarına ateşler sal, birliklerini boz. Cephaneni ve yakıtını kontrol et. Görevleri başardıkça, motor gücünü, yakıt tankını ve cephaneni geliştir.
2: Saklı Alan: Gizli pisti bul ve zarar görmeden iniş yap. Uçuş simülatörü ile iniş becerini geliştir.
3: Engelli Uçuş: Tüm halkaların içinden geç ve başlangıç pistine sağ sağlim iniş yap. Yine uçuş simülatörü ile uçuş becerilerini geliştir.
4: Serbest Uçuş!: Tembel pilotlar için! Sınırsız yakıtınla dilediğin gibi uç. Tek dikkat etmen gereken, bir yere çarpmamak.

İlk üç oyun modunda, görev bitirmeden yakıtın bitmeye yaklaştığında, tekrar doldurmak için başlangıç pistine iniş yap. Toplamda (serbest uçuş hariç) 37 level oynayacaksın.

Her modun tüm görevlerini tamamla, para kazan, uçağını geliştir ve en iyi jet piloyu ol. Bu ülke, bu bayrak, hiç şüphesiz en iyi pilotu hak ediyor.

Nasıl oynanır:
– Accelerometer ile savaş uçağını yönlendir.
– Motoru kapatıp yavaşlamak için, ekranda herhangi bir yere dokun.
– Daha iyi hedef alma için kamera açısını değiştir (sol üst köşedeki kamera butonu ile)
– İnişi başarılı olarak tamamlamak için, pistin içinde iken savaş uçağının hızı en fazla 100 km/h olmalı.

Çok eğlenceli ve 3D Jet Fighter: Flight Simulator oyununu şimdi indir, eğlenmeye hemen başla. Lütfen oy vermeyi ve yorum yapmayı unutma.

jetjet2