The Shadow Sun v1.08 APK

Gölge Güneş
play.google.com.theshadowsun

Neverwinter Nights, Baldur Kapısı ve The Witcher bayilikler gazileri tarafından oluşturulan PC ve konsol büyük, hikaye odaklı RPG, grand geleneğinde epik bir karanlık fantezi yolculuğa çıkacaksınız.

Gölge Güneş ile Ossian Studios Dungeons & amp ile çalışan tüm uzmanlığı bir araya getiriyor; Ejderhalar ve Android için derin, hikaye odaklı RPG deneyimi oluşturmak amacıyla The Witcher. Ile etkileşim, karmaşık karakterler, macera ve gizemli bir veba kavrama içinde düzenlenen bir antik kentin bir epik masal, visseral gerçek zamanlı mücadele için bir gorgeously ayrıntılı bir dünya kendinizi hazırlayın.

Güneşi üzerine bir uzaylı dokunuş hissettim bir dünya girin. , Güneşin parlak yüzüne sürünüyor giderek artan gölge sonuçları sadece şimdi horrifically belirgin hale geldiğini …

MACERA SAATLERİ

 • Eğer entrika, tehlike ve şok edici sürprizler ile dolu bir hikayenin içine delving, Shar çökmekte emperyal şehir ve çevresinde egzotik çöl toprakları keşfetmek 10 saat macera.
 • Üzerinde 70 benzersiz alanları keşfetmek ve 200 + benzersiz öğeleri, gizli sırları ve antik hazineleri ortaya çıkarmak.
 • Kullanışlı bir dergi için görevler izler ve ayrıntılı bir kodeks karşılaşabileceğiniz yeni karakterler, yerler, ve yaratıklar notlar.
 • Orijinal orkestra müziği ve muhteşem ses atmosferi bu karanlık fantezi dünyasına sizi içine çekecek.

DOĞRU rol yapma

 • Kendi erkek veya kadın karakter oluşturma ve kendi özelliklerini ve görünümünü özelleştirmek.
 • En sevdiğiniz oyun tarzınıza uygun 30 saldırıları, büyüler, ve beceri arasından seçin, ve tam oyun ilerledikçe istediğiniz nasıl bu yeteneklerini geliştirmek.
 • Çeşitli şekillerde görevler çözün ve sahip yeni NPC diyalog seçenekleri becerileri bağlı açılır.
 • Size yanında macera dört arkadaşları, kendi kişiliği ve yetenekleri ile her biri ile müttefiki ve onların dostluğunu kazanmak ya da seçimlere bağlı olarak kendi onaylamadıklarını acı.
 • • senin yanında savaşmak için bir sadık köpek arkadaşı kabul edilmesi.

In-app alımları tamamen isteğe bağlıdır!
3 marş paketleri ekstra içerik ve oyun keyfini gerekmektedir hiçbiri görevler var isteğe bağlı DLC vardır. Derinlemesine ipucu Rehberimiz de yoldaşları, sırlar, canavarlar, ve diğer yararlı bilgileri ile ilgili ayrıntılar ile birlikte, tam bir örneklerde ve oyun ipuçları sağlar.

Bu sürümde yenilikler:(Güncelleme: 6 Nisan 2015)

 • Intel işlemciler ile cihazlar için Optimizasyonları

Gerekli Android O / S:& nbsp;4.0


Screenshots:

The Shadow Sun - screenshot
The Shadow Sun - screenshot
The Shadow Sun - screenshot
The Shadow Sun - screenshot

indir& nbsp;:& nbsp;457Mb (APK + obb)Comments
 1. DAMLA YILMAZ

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir